magyar english

 Álláshirdetés

A Pro Regio Közép-Magyarországi Regionális Fejlesztési és Szolgáltató Nonprofit Közhasznú Kft.
Program irodája
projekt menedzsert
keres
pályázati projektek előkészítésére, menedzselésére.

Feladatok:

  • pályázati feladatok komplex menedzsmentje,
  • pályázathoz kapcsolódó előkészítő tanulmányok megírása, összeállítása,
  • pályázati dokumentációk összeállítása,
  • pályázati projektek megvalósításának pályázati menedzsment támogatása,
  • külső szakértőkkel történő szakmai kapcsolattartás,
  • egyéb adminisztratív teendők.

A projekt menedzserrel szembeni elvárások:

  • felsőfokú végzettség: építész (energetikus)/ szociológus/ tájépítész/ közgazdász,
  • 2-3 éves EU támogatáspolitikai tapasztalat (pályázatkészítés, vagy KSZ tapasztalat),
  • jó elemző- és problémamegoldó készség,
  • önálló és proaktív, ugyanakkor csoportban is hatékony munkavégzés,
  • rugalmasság, dinamizmus, terhelhetőség,
  • precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés,
  • azonnali munkakezdés,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetés gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • pénzügyi tervek készítésében, ellenőrzésében szerzett tapasztalat,
  • jó kommunikációs készség,
  • egy vagy több idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • teljesítmény arányos premizálás,
  • azonnali belépéssel határozatlan idejű munkaszerződés,
  • fejlődési, továbbképzési, illetve továbblépési lehetőség,
  • modern irodai környezet,
  • jó csoportlégkör.

 Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével és motivációs levéllel a  hr@proregio.hu címen lehet 2017. február 20-ig. Kérjük a motivációs levélben, vagy szakmai önéletrajzban szíveskedjenek feltüntetni a pályázati területen szerzett releváns tapasztalatokat. Mellékletként kérjük csatolni a végzettséget, illetve a nyelvtudást igazoló okirat(ok) másolatát.

Új Széchenyi Terv
2017. február
H K Sze Cs P Szo V
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Kapcsolat
1146 Budapest,
Hermina út 17.
Tel.: központ (36-1) 471-8955
Tel.: ügyfélszolg. (36-1) 471-8959
Fax: (36-1) 471-8975
E-mail: proregio@proregio.hu
email print